Severní energetická a.s.Tříděné uhlí se slevou

Most, 9. dubna 2018 – Levněji a bez čekání mohou odběratelé nakoupit tříděné uhlí z produkce skupiny Seven Energy Pavla Tykače v období od 1. dubna do 30. června.
Jarní slevy ušetří peníze hlavně domácnostem. Pro ně je včasný nákup nejen šancí zaplatit za uhlí o pár desítek korun méně, ale i zárukou, že budou mít na topnou sezonu včas a bez čekání dostatek uhlí.

Zájem o tříděné uhlí je stále enormní a jeho produkce zejména v topné sezoně nestačí požadavkům zákazníků. Skupina Seven Energy se snaží technologickými vylepšeními co nejvíce zefektivnit jeho výrobu, aby poptávce maximálně vyhověla. Investovala například do nového řídicího systému na Úpravně uhlí v Komořanech, rozšířila počet nakládkových míst apod. Přesto zákazníci v některých zimních měsících čekají na dodávku tříděného uhlí i několik týdnů.

Seven Energy se tak po nabídce jarních slev opět vrátí v závěru léta k původním cenám a na podzim nejspíše zdraží. „Naše tříděné uhlí – zejména tzv. ořech 2 - je vhodné i ke spalování v ekologických kotlích, na něž se vztahují kotlíkové dotace. Dá se proto očekávat, že zájem o něj s blížící se topnou sezonou poroste a tomu přizpůsobíme i cenu,“ uvedla Gabriela Sáričková Benešová, tisková mluvčí Seven Energy.

 


 

Kontakt:

Gabriela Sáričková Benešová
mluvčí Seven Energy

Tel: +420 476 203 141
GSM: +420 725 327 758
mluvci@7group.cz
www.7.cz


zpět

© 2018 - Seven Energy |   Mapa webu